HAKKIMIZDA

 

1993 yılında Şırnak’ın Cizre ilçesinde gıda sektörüyle faaliyetlerine başlayan şirketin kurucusu Kemal Coşkun, toptan ve perakende satış çalışmaları ile yoluna devam etmiştir. 2003 yılında şehrin konumu ve işlerini geliştirmek adına Gaziantep’e taşınarak devam ettirmiştir. Yılların verdiği iş tecrübesi ile 2003 yılında Irak ile gıda ticaretinin ardından ihracat kalemlerine çay ticaretini ekleyerek işlerini büyütmüştür. Şirketimizin büyümesinin en temel özelliği yıllarca bayi ve müşteri memnuniyeti olmuştur. 2015 yılında Türkiye içinde iç piyasaya gıda alanında yatırımlarını devam ettiren OMMAR GIDA yeni bir vizyon ve misyon ile Gaziantep’te çay alanında her kilogramda üretim yapmaya başlamıştır.

 

OMMAR gıda ülkemizin her bölgesinde bir dost edası ile bayilik anlayışına yeni bir iş anlayışı katmıştır. OMMAR GIDA Sri Lanka’nın eşsiz ithal çayını sizlere kavuşturmak için tesislerde her türlü özeni gösterip siz değerli çay içicilerine sunmaktadır. Her daim Sri Lanka çayının en kalitelisini alıp paketlemektedir. OMMAR GIDA Irak piyasasında barut STD 555 ve Türkiye piyasasında da PEKOE standartlarında paketlemektedir. OMMAR GIDA 20016 yılında Türkiye piyasasında poşet çay yani sallama çay makinalarını tesislerinde kurup üretime başlamıştır. Yaklaşık 30 yıldır iş sektöründe başarılar kazanan COŞKUN ve COŞKAR GIDA kurucusu Hacı Kemal Coşkun, oğlunun işletme ve yabancı dil anlamında üniversite eğitimini tamamladıktan sonra 2014 itibaren çay alanında işleri oğlu Ömer Faruk Coşkun’a devretmiştir. Ömer Faruk Coşkun’un girişimci ruhu, babasının iş tecrübesi, yenilikçi vizyon ve misyon anlayışıyla işleri daha iyi noktalara taşıması hedeflenmektedir.

 

 

 

MİSYON & VİZYON

 

Ommer Tea olarak her zaman kaliteli, Türk damak tadına uygun ürünler üretip, yenilikleri takip ederek ve sektör payımızı arttırarak yatırımlarımıza devam etmek öncelikli hedeflerimizdendir.